REC6-2415DRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-2415DRW/R10/A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC6-2415DRW/R10/A
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Podatkovni listi: REC6-2415DRW/R10/A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC6-2415DRW/R10/A
Številka dela REC6-2415DRW/R10/A Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2292 pcs Podatkovni list REC6-2415DRW/R10/A.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 10kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC6/R Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 11000735
REC62415DRW/R10/A
REC62415DRWR10A
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 200mA, 200mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 200mA, 200mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC6-2415DRW/R10/C
REC6-2415DRW/R10/C
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Na zalogi: 2166 pcs
Prenesi: REC6-2415DRW/R10/C.pdf
RFQ
REC6-2412SRW/R8/A
REC6-2412SRW/R8/A
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 6W
Na zalogi: 3047 pcs
Prenesi: REC6-2412SRW/R8/A.pdf
RFQ
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL
REC6-2415DRW/R10/A/CTRL
Prenesi: REC6-2415DRW/R10/A/CTRL.pdf
REC6-2415DRW/R10/A/X1
REC6-2415DRW/R10/A/X1