REC6-1209DRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1209DRW/R10/C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC6-1209DRW/R10/C
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-9V 6W
Podatkovni listi: REC6-1209DRW/R10/C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC6-1209DRW/R10/C
Številka dela REC6-1209DRW/R10/C Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1923 pcs Podatkovni list REC6-1209DRW/R10/C.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -9V
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 10kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC6/R Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11000389
REC61209DRW/R10/C
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 335mA, 335mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 335mA, 335mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC6-1209DRW/R10/C/X1
REC6-1209DRW/R10/C/X1
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-9V 6W