REC6-0512DRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0512DRW/R10/C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC6-0512DRW/R10/C
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Podatkovni listi: REC6-0512DRW/R10/C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC6-0512DRW/R10/C
Številka dela REC6-0512DRW/R10/C Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1949 pcs Podatkovni list REC6-0512DRW/R10/C.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 10kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC6/R Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11000574
REC60512DRW/R10/C
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 208mA, 208mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 208mA, 208mA