REC3.5-2415DRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2415DRW/R10/C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3.5-2415DRW/R10/C
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
Podatkovni listi: REC3.5-2415DRW/R10/C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC3.5-2415DRW/R10/C
Številka dela REC3.5-2415DRW/R10/C Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2401 pcs Podatkovni list REC3.5-2415DRW/R10/C.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 10kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R Moč (Watts) 3.5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11000672
REC3.52415DRW/R10/C
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 117mA, 117mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 117mA, 117mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC3.5-2415DRW/R10/C/X1
REC3.5-2415DRW/R10/C/X1
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W