REC3.5-1215DRW/R8/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1215DRW/R8/C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3.5-1215DRW/R8/C
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
Podatkovni listi: REC3.5-1215DRW/R8/C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC3.5-1215DRW/R8/C
Številka dela REC3.5-1215DRW/R8/C Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2861 pcs Podatkovni list REC3.5-1215DRW/R8/C.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R Moč (Watts) 3.5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11000623
REC3.51215DRW/R8/C
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 117mA, 117mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 117mA, 117mA