REC3.5-1209DRW/R8/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1209DRW/R8/C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC3.5-1209DRW/R8/C
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
Podatkovni listi: REC3.5-1209DRW/R8/C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC3.5-1209DRW/R8/C
Številka dela REC3.5-1209DRW/R8/C Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2758 pcs Podatkovni list REC3.5-1209DRW/R8/C.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -9V
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC3.5/R Moč (Watts) 3.5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11000245
REC3.51209DRW/R8/C
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 81%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 194mA, 194mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 194mA, 194mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC3.5-1209DRW/R8/C/X1
REC3.5-1209DRW/R8/C/X1
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W