RCD-24-0.35/PL/B-R
RECOM PowerRECOM Power
RCD-24-0.35/PL/B-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCD-24-0.35/PL/B-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka LED SUPPLY CC BUCK 2-35V 350MA
Podatkovni listi: RCD-24-0.35/PL/B-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCD-24-0.35/PL/B-R
Številka dela RCD-24-0.35/PL/B-R Proizvajalec RECOM Power
Opis LED SUPPLY CC BUCK 2-35V 350MA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8466 pcs Podatkovni list RCD-24-0.35/PL/B-R.pdf
Utež 0.004 lb (1.81g) Napetost - izhod 2 ~ 35 V
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Constant Current Topologija Buck
Velikost / dimenzija 1.22" L x 0.45" W x 0.26" H (31.0mm x 11.4mm x 6.6mm) Serija LIGHTLINE RCD-24-PL
Moč (Watts) 12W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD Druga imena 81000047
RCD240.35/PL/BR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OTP, SCP
Učinkovitost 96% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 350mA 2 ~ 35 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 350mA