RACT09-700
RECOM PowerRECOM Power
RACT09-700 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RACT09-700
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka LED SUPPLY CC AC/DC 9W 7-13V
Podatkovni listi: RACT09-700.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RACT09-700
Številka dela RACT09-700 Proizvajalec RECOM Power
Opis LED SUPPLY CC AC/DC 9W 7-13V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9007 pcs Podatkovni list RACT09-700.pdf
Utež 0.154 lb (69.85g) Napetost - izhod 7 ~ 13V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod (Min) 198VAC
Napetost - Vhod (maks.) 264VAC Tip Constant Current
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Screw Terminal
Velikost / dimenzija 4.29" L x 1.57" W x 0.87" H (109.0mm x 40.0mm x 22.0mm) Serija RACT09
Ocene IP20 Moč (Watts) 9W
Druga imena 20001088
delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 76%
Zatemnitev Triac natančen opis 700mA 7 ~ 13V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 700mA Odobritve CE