RAC02-24SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC02-24SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC02-24SC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 2W
Podatkovni listi: RAC02-24SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RAC02-24SC
Številka dela RAC02-24SC Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 24V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7844 pcs Podatkovni list RAC02-24SC.pdf
Utež 0.055 lb (24.95g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
Serija POWERLINE RAC02-C Moč (Watts) 2W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 20000812
delovna temperatura -25°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±6% Uredba o vrsticah ±2%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 77% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 83mA 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 83mA Odobritve CE, EN, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RAC02-3.3SC/277
RAC02-3.3SC/277
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Na zalogi: 6203 pcs
Prenesi: RAC02-3.3SC/277.pdf
RFQ
RAC02-24SC/277
RAC02-24SC/277
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 2W