RAC02-12SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC02-12SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC02-12SC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 2W
Podatkovni listi: RAC02-12SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
22 pcs
44 pcs
66 pcs
110 pcs
264 pcs
506 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC02-12SC
Številka dela RAC02-12SC Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7774 pcs Podatkovni list RAC02-12SC.pdf
Utež 0.055 lb (24.95g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
Serija POWERLINE RAC02-C Moč (Watts) 2W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 20000797
RAC0212SC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±6% Uredba o vrsticah ±2%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 74% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 167mA 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 167mA Odobritve CE, EN, UL