RAC01-3.3SC
RECOM PowerRECOM Power
RAC01-3.3SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RAC01-3.3SC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RAC01-3.3SC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
22 pcs
44 pcs
66 pcs
110 pcs
264 pcs
506 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RAC01-3.3SC
Številka dela RAC01-3.3SC Proizvajalec RECOM Power
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8098 pcs Podatkovni list RAC01-3.3SC.pdf
Utež 0.055 lb (24.95g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
Serija POWERLINE RAC01-C Moč (Watts) 1W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 20000805
RAC013.3SC
RAC0133SC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Pravilo obremenitve ±6% Uredba o vrsticah ±2%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 65% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 300mA 80 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 300mA Odobritve CE, EN, UL