R2S8-053.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S8-053.3-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2S8-053.3-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: R2S8-053.3-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R2S8-053.3-R
Številka dela R2S8-053.3-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9057 pcs Podatkovni list R2S8-053.3-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2S Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module
Druga imena 11002213
R2S8053.3R
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 70 ~ 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 606mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2S8-053.3
R2S8-053.3
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W