R2S12-1515/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S12-1515/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2S12-1515/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 2W
Podatkovni listi: R2S12-1515/HP-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R2S12-1515/HP-R
Številka dela R2S12-1515/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6028 pcs Podatkovni list R2S12-1515/HP-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2S Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11002295
R2S121515/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 85%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 133mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 133mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2S12-1524/H-R
R2S12-1524/H-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W
Na zalogi: 7038 pcs
Prenesi: R2S12-1524/H-R.pdf
RFQ
R2S12-1524/H
R2S12-1524/H
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 2W
Na zalogi: 5976 pcs
Prenesi: R2S12-1524/H.pdf
RFQ
R2S12-1515
R2S12-1515
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R2S12-1515.pdf
R2S12-1512/P-R
R2S12-1512/P-R
Opis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Prenesi: R2S12-1512/P-R.pdf
R2S12-1515/HP
R2S12-1515/HP
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W