R2D12-1212/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R2D12-1212/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R2D12-1212/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Podatkovni listi: R2D12-1212/HP-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R2D12-1212/HP-R
Številka dela R2D12-1212/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8175 pcs Podatkovni list R2D12-1212/HP-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Serija ECONOLINE R2D Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 11001990
R2D121212/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 83mA, 83mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R2D12-1215-R
R2D12-1215-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Na zalogi: 8553 pcs
Prenesi: R2D12-1215-R.pdf
RFQ
R2D12-1212/H
R2D12-1212/H
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 2W