R24P23.3S/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P23.3S/P/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R24P23.3S/P/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: R24P23.3S/P/R6.4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R24P23.3S/P/R6.4
Številka dela R24P23.3S/P/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5519 pcs Podatkovni list R24P23.3S/P/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900659 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 600mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R24P23.3S/P/R8
R24P23.3S/P/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Na zalogi: 3915 pcs
Prenesi: R24P23.3S/P/R8.pdf
RFQ
R24P23.3D/P/R6.4
R24P23.3D/P/R6.4
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 5307 pcs
Prenesi: R24P23.3D/P/R6.4.pdf
RFQ
R24P23.3S/P
R24P23.3S/P
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 2W