R24P15S/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P15S/X2/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R24P15S/X2/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 1W
Podatkovni listi: R24P15S/X2/R6.4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R24P15S/X2/R6.4
Številka dela R24P15S/X2/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5831 pcs Podatkovni list R24P15S/X2/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900367 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 66mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 66mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R24P205D/P/R8
R24P205D/P/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 2W
Na zalogi: 4730 pcs
Prenesi: R24P205D/P/R8.pdf
RFQ
R24P15S/X2
R24P15S/X2
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 1W