R24P12S/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R24P12S/P/R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R24P12S/P/R8
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 1W
Podatkovni listi: R24P12S/P/R8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R24P12S/P/R8
Številka dela R24P12S/P/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4195 pcs Podatkovni list R24P12S/P/R8.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900486 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 84mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R24P12S/R8
R24P12S/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Na zalogi: 5206 pcs
Prenesi: R24P12S/R8.pdf
RFQ
R24P12S/X2
R24P12S/X2
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Na zalogi: 7074 pcs
Prenesi: R24P12S/X2.pdf
RFQ
R24P12S
R24P12S
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W