R24P12D/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P12D/P/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R24P12D/P/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Podatkovni listi: R24P12D/P/R6.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R24P12D/P/R6.4
Številka dela R24P12D/P/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5277 pcs Podatkovni list R24P12D/P/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 21.6V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 19900561 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 82%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 41mA, 41mA