R1Z-123.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R1Z-123.3/H-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1Z-123.3/H-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R1Z-123.3/H-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R1Z-123.3/H-R
Številka dela R1Z-123.3/H-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8504 pcs Podatkovni list R1Z-123.3/H-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 11.4V
Napetost - Vhod (maks.) 12.6V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) Serija ECONOLINE R1Z
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads Druga imena 10017954
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 60% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 11.4V - 12.6V Input
Tok - izhod (maks.) 303mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical