R1Z-053.3/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1Z-053.3/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1Z-053.3/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R1Z-053.3/HP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1Z-053.3/HP-R
Številka dela R1Z-053.3/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6983 pcs Podatkovni list R1Z-053.3/HP-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 4.75V
Napetost - Vhod (maks.) 5.25V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) Serija ECONOLINE R1Z
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads Druga imena 10014522
R1Z053.3/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 60% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 200mA 4.75V - 5.25V Input
Tok - izhod (maks.) 200mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1Z-1205
R1Z-1205
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W
Na zalogi: 6364 pcs
Prenesi: R1Z-1205.pdf
RFQ
R1Z-053.3/H
R1Z-053.3/H
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W