R1S12-1512/P-R
pregled izdelka
Številka dela: R1S12-1512/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 1W
Podatkovni listi: R1S12-1512/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R1S12-1512/P-R
Številka dela R1S12-1512/P-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16327 pcs Podatkovni list R1S12-1512/P-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10900794
R1S121512/PR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 84mA