R1S12-0509/H-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1S12-0509/H-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 9V 1W
Podatkovni listi: R1S12-0509/H-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1S12-0509/H-R
Številka dela R1S12-0509/H-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 9V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14683 pcs Podatkovni list R1S12-0509/H-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10900664
R1S120509/HR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 111mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 111mA
Nadzorne funkcije - Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1S12-0509/H
R1S12-0509/H
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 1W
Na zalogi: 13548 pcs
Prenesi: R1S12-0509/H.pdf
RFQ
R1S12-0509/P
R1S12-0509/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 1W
Na zalogi: 13202 pcs
Prenesi: R1S12-0509/P.pdf
RFQ
R1S12-0512
R1S12-0512
Opis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Prenesi: R1S12-0512.pdf
Opis: DC DC CONVERTER 9V 1W