R1S-3.33.3/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R1S-3.33.3/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1S-3.33.3/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R1S-3.33.3/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R1S-3.33.3/P-R
Številka dela R1S-3.33.3/P-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13992 pcs Podatkovni list R1S-3.33.3/P-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 3V Napetost - Vhod (maks.) 3.6V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10901073
R1S3.33.3/PR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3V - 3.6V Input Tok - izhod (maks.) 303mA