R1S-3.305/EH-R
RECOM PowerRECOM Power
R1S-3.305/EH-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1S-3.305/EH-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 1W
Podatkovni listi: R1S-3.305/EH-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1S-3.305/EH-R
Številka dela R1S-3.305/EH-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13772 pcs Podatkovni list R1S-3.305/EH-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 2.97V Napetost - Vhod (maks.) 3.63V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.26" H (12.8mm x 10.7mm x 6.7mm)
Serija ECONOLINE R1S/E Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10016009
R1S3.305/EHR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 2.97V - 3.63V Input Tok - izhod (maks.) 200mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1S-3.305/EP-R
R1S-3.305/EP-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W
Na zalogi: 13486 pcs
Prenesi: R1S-3.305/EP-R.pdf
RFQ
R1S-243.3/P-R
R1S-243.3/P-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na zalogi: 13032 pcs
Prenesi: R1S-243.3/P-R.pdf
RFQ
R1S-3.305/EH
R1S-3.305/EH
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W
Prenesi: R1S-3.305/EH.pdf
R1S-3.305/H-R
R1S-3.305/H-R
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W
Prenesi: R1S-3.305/H-R.pdf
R1S-3.305
R1S-3.305
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W