R1S-153.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R1S-153.3/H-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1S-153.3/H-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R1S-153.3/H-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1S-153.3/H-R
Številka dela R1S-153.3/H-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16955 pcs Podatkovni list R1S-153.3/H-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1S Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10900977
R1S153.3/HR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 303mA
Nadzorne funkcije - Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1S-153.3-R
R1S-153.3-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na zalogi: 18374 pcs
Prenesi: R1S-153.3-R.pdf
RFQ
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 1W
Na zalogi: 14471 pcs
Prenesi: R1S-2405-R.pdf
RFQ
R1S-153.3/H
R1S-153.3/H
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Prenesi: R1S-153.3/H.pdf
R1S-153.3
R1S-153.3
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W