R1DA-093.33.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R1DA-093.33.3-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1DA-093.33.3-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W
Podatkovni listi: R1DA-093.33.3-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1DA-093.33.3-R
Številka dela R1DA-093.33.3-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14047 pcs Podatkovni list R1DA-093.33.3-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 3.3V
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 8.1V Napetost - Vhod (maks.) 9.9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1DA Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD Module, 7 Leads
Druga imena 10015843
R1DA093.33.3R
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 75%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V 3.3V 150mA, 150mA 8.1V - 9.9V Input Tok - izhod (maks.) 150mA, 150mA