R1D12-2412/H-R
Recom PowerRecom Power
R1D12-2412/H-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1D12-2412/H-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT
Podatkovni listi: R1D12-2412/H-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R1D12-2412/H-R
Številka dela R1D12-2412/H-R Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12388 pcs Podatkovni list R1D12-2412/H-R.pdf
Napetost - delo 1W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 -12V Napetost - izhod 2 12V
Napetost - Vhod (maks.) 26.4V Voltage - Dropout (tipičen) 21.6V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1D RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial), Medical Polarizacija 12-SMD Module, 10 Leads
Izhodna konfiguracija 2 Druga imena 10900371
R1D122412/HR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca R1D12-2412/H-R
Uredba o vrsticah 80% Lastnosti SCP
Igralni zatiči 42mA, 42mA Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 21.6V - 26.4V Input
Opis CONV DC/DC 1W 24VIN +/-12VOUT Tok - prelom 3kV (3000V)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1D12-2412/P
R1D12-2412/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Na zalogi: 12052 pcs
Prenesi: R1D12-2412/P.pdf
RFQ
R1D12-2409/HP-R
R1D12-2409/HP-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Na zalogi: 9739 pcs
Prenesi: R1D12-2409/HP-R.pdf
RFQ
R1D12-2412/H
R1D12-2412/H