R1D12-0512/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-0512/H-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1D12-0512/H-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Podatkovni listi: R1D12-0512/H-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1D12-0512/H-R
Številka dela R1D12-0512/H-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13379 pcs Podatkovni list R1D12-0512/H-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1D Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10900195
R1D120512/HR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 42mA, 42mA
Nadzorne funkcije - Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R1D12-0509/P
R1D12-0509/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-9V 1W
Na zalogi: 12669 pcs
Prenesi: R1D12-0509/P.pdf
RFQ
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Na zalogi: 14046 pcs
Prenesi: R1D12-0512/P.pdf
RFQ
R1D12-0512
R1D12-0512
Prenesi: R1D12-0512.pdf
R1D12-0512/H
R1D12-0512/H