R1D-3.33.3/P-R
Recom PowerRecom Power
R1D-3.33.3/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1D-3.33.3/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-3.3VOUT
Podatkovni listi: R1D-3.33.3/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R1D-3.33.3/P-R
Številka dela R1D-3.33.3/P-R Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-3.3VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15617 pcs Podatkovni list R1D-3.33.3/P-R.pdf
Napetost - delo 1W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 -3.3V Napetost - izhod 2 3.3V
Napetost - Vhod (maks.) 3.6V Voltage - Dropout (tipičen) 3V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1D RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 10-SMD Module, 6 Leads
Izhodna konfiguracija 2 Druga imena 10900598
R1D3.33.3/PR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca R1D-3.33.3/P-R
Uredba o vrsticah 75% Lastnosti SCP
Igralni zatiči 152mA, 152mA Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input
Opis CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-3.3VOUT Tok - prelom 1kV (1000V)