R1D-1524/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D-1524/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R1D-1524/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Podatkovni listi: R1D-1524/HP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R1D-1524/HP-R
Številka dela R1D-1524/HP-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-24V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15478 pcs Podatkovni list R1D-1524/HP-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -24V
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R1D Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD Module, 6 Leads
Druga imena 10900491
R1D1524/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 21mA, 21mA