R15P3.3S/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R15P3.3S/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R15P3.3S/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R15P3.3S/R6.4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R15P3.3S/R6.4
Številka dela R15P3.3S/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6440 pcs Podatkovni list R15P3.3S/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900321 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 70 ~ 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 303mA
Podobni izdelki
R15P3.3S
R15P3.3S
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W