R15P215S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R15P215S/P/X2/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R15P215S/P/X2/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 2W
Podatkovni listi: R15P215S/P/X2/R6.4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R15P215S/P/X2/R6.4
Številka dela R15P215S/P/X2/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5476 pcs Podatkovni list R15P215S/P/X2/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-DIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900694 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 132mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 132mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R15P215S/P/R8
R15P215S/P/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Na zalogi: 4498 pcs
Prenesi: R15P215S/P/R8.pdf
RFQ
R15P215D/R8
R15P215D/R8
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 5141 pcs
Prenesi: R15P215D/R8.pdf
RFQ
R15P215S/P/X2
R15P215S/P/X2
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R15P215S/P/X2.pdf
R15P215S/X2
R15P215S/X2
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R15P215S/X2.pdf
R15P215S/P/X2/R8
R15P215S/P/X2/R8
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R15P215S/P/X2/R8.pdf
R15P215S
R15P215S
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R15P215S.pdf
R15P215S/R8
R15P215S/R8
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Prenesi: R15P215S/R8.pdf
R15P215S/P
R15P215S/P
Opis: DC DC CONVERTER 15V 2W