R12P3.3S/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P3.3S/P/R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R12P3.3S/P/R8
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R12P3.3S/P/R8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R12P3.3S/P/R8
Številka dela R12P3.3S/P/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5026 pcs Podatkovni list R12P3.3S/P/R8.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900469 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 70 ~ 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 303mA
Podobni izdelki
R12P3.3S/P/X2/R6.4
R12P3.3S/P/X2/R6.4
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na zalogi: 5255 pcs
Prenesi: R12P3.3S/P/X2/R6.4.pdf
RFQ
R12P3.3S/P
R12P3.3S/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W