R12P23.3S/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P23.3S/R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R12P23.3S/R8
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: R12P23.3S/R8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R12P23.3S/R8
Številka dela R12P23.3S/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6034 pcs Podatkovni list R12P23.3S/R8.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900697 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 600mA