R12P215S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R12P215S/P/X2/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R12P215S/P/X2/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 2W
Podatkovni listi: R12P215S/P/X2/R6.4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R12P215S/P/X2/R6.4
Številka dela R12P215S/P/X2/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5304 pcs Podatkovni list R12P215S/P/X2/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900693 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 132mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 132mA