R12P212D/P/R8
RECOM PowerRECOM Power
R12P212D/P/R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R12P212D/P/R8
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Podatkovni listi: R12P212D/P/R8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R12P212D/P/R8
Številka dela R12P212D/P/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4052 pcs Podatkovni list R12P212D/P/R8.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxP2xx/R Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 19900845 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 85mA, 85mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 85mA, 85mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R12P212D/P
R12P212D/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Na zalogi: 7406 pcs
Prenesi: R12P212D/P.pdf
RFQ
R12P212D/R6.4
R12P212D/R6.4
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 6241 pcs
Prenesi: R12P212D/R6.4.pdf
RFQ
R12P212D
R12P212D