R09P15D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R09P15D/R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R09P15D/R8
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Podatkovni listi: R09P15D/R8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R09P15D/R8
Številka dela R09P15D/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5164 pcs Podatkovni list R09P15D/R8.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 8.1V Napetost - Vhod (maks.) 9.9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads
Druga imena 19900587 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 83%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 8.1V - 9.9V Input Tok - izhod (maks.) 33mA, 33mA