R05P3.3S/P/X2/R8
RECOM PowerRECOM Power
R05P3.3S/P/X2/R8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R05P3.3S/P/X2/R8
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: R05P3.3S/P/X2/R8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R05P3.3S/P/X2/R8
Številka dela R05P3.3S/P/X2/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4640 pcs Podatkovni list R05P3.3S/P/X2/R8.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 8kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900492 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti SCP Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 303mA
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R05P3.3S/P/R6.4
R05P3.3S/P/R6.4
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na zalogi: 5875 pcs
Prenesi: R05P3.3S/P/R6.4.pdf
RFQ
R05P3.3S/P/X2
R05P3.3S/P/X2
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Na zalogi: 8758 pcs
Prenesi: R05P3.3S/P/X2.pdf
RFQ
R05P3.3S/P/X2/R6.4
R05P3.3S/P/X2/R6.4
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Prenesi: R05P3.3S/P/X2/R6.4.pdf
R05P3.3S/P
R05P3.3S/P
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Prenesi: R05P3.3S/P.pdf
R05P3.3S
R05P3.3S
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W