R05P05S/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R05P05S/X2/R6.4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R05P05S/X2/R6.4
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 1W
Podatkovni listi: R05P05S/X2/R6.4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R05P05S/X2/R6.4
Številka dela R05P05S/X2/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6364 pcs Podatkovni list R05P05S/X2/R6.4.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
Serija ECONOLINE RxxPxx/R Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 19900348
R05P05S/X2/R6.4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 200mA