R0.5S-3.312/HP-R
Recom PowerRecom Power
R0.5S-3.312/HP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5S-3.312/HP-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Podatkovni listi: R0.5S-3.312/HP-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5S-3.312/HP-R
Številka dela R0.5S-3.312/HP-R Proizvajalec Recom Power
Opis 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12903 pcs Podatkovni list R0.5S-3.312/HP-R.pdf
Napetost - delo 500mW Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 12V
Napetost - Vhod (maks.) 3.63V Voltage - Dropout (tipičen) 2.97V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 8-SMD Module, 5 Leads
Izhodna konfiguracija 1 Druga imena 10016579
R0.5S3.312/HPR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca R0.5S-3.312/HP-R
Uredba o vrsticah 77% Lastnosti SCP
Igralni zatiči 42mA Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42mA 2.97V - 3.63V Input
Opis 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Tok - prelom 3kV (3000V)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R0.5S-3.312/P
R0.5S-3.312/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Na zalogi: 11134 pcs
Prenesi: R0.5S-3.312/P.pdf
RFQ
R0.5S-3.312/HP
R0.5S-3.312/HP
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 9338 pcs
Prenesi: R0.5S-3.312/HP.pdf
RFQ
R0.5S-3.315
R0.5S-3.315
Opis: DC DC CONVERTER 15V 500MW
Prenesi: R0.5S-3.315.pdf
Prenesi: R0.5S-3.312.pdf
R0.5S-3.312/P-R
R0.5S-3.312/P-R
Prenesi: R0.5S-3.312/P-R.pdf
R0.5S-3.312/H
R0.5S-3.312/H