R0.5S-1205/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-1205/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5S-1205/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 500MW
Podatkovni listi: R0.5S-1205/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5S-1205/P-R
Številka dela R0.5S-1205/P-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16304 pcs Podatkovni list R0.5S-1205/P-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10016560
R0.5S1205/PR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 74%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 100mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R0.5S-1212/HP
R0.5S-1212/HP
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 500MW
Na zalogi: 13443 pcs
Prenesi: R0.5S-1212/HP.pdf
RFQ
R0.5S-1205/P
R0.5S-1205/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 500MW