R0.5S-0505-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5S-0505-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5S-0505-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 500MW
Podatkovni listi: R0.5S-0505-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5S-0505-R
Številka dela R0.5S-0505-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16552 pcs Podatkovni list R0.5S-0505-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5S Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SMD Module, 5 Leads
Druga imena 10016545
R0.5S0505R
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 72%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 100mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 100mA