R0.5D12-3.312/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.5D12-3.312/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5D12-3.312/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 500MW
Podatkovni listi: R0.5D12-3.312/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5D12-3.312/P-R
Številka dela R0.5D12-3.312/P-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 500MW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10719 pcs Podatkovni list R0.5D12-3.312/P-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 2.97V Napetost - Vhod (maks.) 3.63V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5D Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10016936
R0.5D123.312/PR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 76%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 21mA, 21mA 2.97V - 3.63V Input Tok - izhod (maks.) 21mA, 21mA