R0.5D12-2405/P-R
Recom PowerRecom Power
R0.5D12-2405/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.5D12-2405/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Podatkovni listi: R0.5D12-2405/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R0.5D12-2405/P-R
Številka dela R0.5D12-2405/P-R Proizvajalec Recom Power
Opis 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12429 pcs Podatkovni list R0.5D12-2405/P-R.pdf
Napetost - delo 500mW Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 -5V Napetost - izhod 2 5V
Napetost - Vhod (maks.) 26.4V Voltage - Dropout (tipičen) 21.6V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.5D RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 12-SMD Module, 10 Leads
Izhodna konfiguracija 2 Druga imena 10016944
R0.5D122405/PR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca R0.5D12-2405/P-R
Uredba o vrsticah 77% Lastnosti SCP
Igralni zatiči 50mA, 50mA Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 50mA, 50mA 21.6V - 26.4V Input
Opis 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE Tok - prelom 1kV (1000V)