R0.25S12-0509/P-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25S12-0509/P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.25S12-0509/P-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 9V 250MW
Podatkovni listi: R0.25S12-0509/P-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R0.25S12-0509/P-R
Številka dela R0.25S12-0509/P-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 9V 250MW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10724 pcs Podatkovni list R0.25S12-0509/P-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.49" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.25S Moč (Watts) 250mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 12-SMD Module, 10 Leads
Druga imena 10015077
R0.25S120509/PR
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 60 ~ 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 28mA 4.5V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 28mA
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
R0.25S12-0512-R
R0.25S12-0512-R
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 250MW
Na zalogi: 10844 pcs
Prenesi: R0.25S12-0512-R.pdf
RFQ
R0.25S12-0509/P
R0.25S12-0509/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 9V 250MW