R0.25D10-1524-R
RECOM PowerRECOM Power
R0.25D10-1524-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R0.25D10-1524-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-24V 250MW
Podatkovni listi: R0.25D10-1524-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R0.25D10-1524-R
Številka dela R0.25D10-1524-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-24V 250MW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12221 pcs Podatkovni list R0.25D10-1524-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -24V
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Serija ECONOLINE R0.25D Moč (Watts) 250mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-SMD Module
Druga imena 10015451
R0.25D101524R
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 60 ~ 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 5.2mA, 5.2mA 13.5V - 16.5V Input Tok - izhod (maks.) 5.2mA, 5.2mA