R-78AA2.5-0.5SMD-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78AA2.5-0.5SMD-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R-78AA2.5-0.5SMD-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 2.5V 1W
Podatkovni listi: R-78AA2.5-0.5SMD-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R-78AA2.5-0.5SMD-R
Številka dela R-78AA2.5-0.5SMD-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13448 pcs Podatkovni list R-78AA2.5-0.5SMD-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 2.5V Napetost - Vhod (Min) 4.75V
Napetost - Vhod (maks.) 32V Tip Linear Regulator Replacement
Velikost / dimenzija 0.60" L x 0.38" W x 0.35" H (15.2mm x 9.7mm x 8.8mm) Serija INNOLINE R-78AA-0.5
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD Module Druga imena 80999167
R78AA2.50.5SMDR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OTP, SCP
Učinkovitost 87% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 500mA 4.75V - 32V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Nadzorne funkcije Enable, Active High