LXA08FP600
Power IntegrationsPower Integrations
Power Integrations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LXA08FP600
Proizvajalec / znamka: Power Integrations
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 8A TO220FP
Podatkovni listi: LXA08FP600.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LXA08FP600
Številka dela LXA08FP600 Proizvajalec Power Integrations
Opis DIODE GEN PURP 600V 8A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6201 pcs Podatkovni list LXA08FP600.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.94V @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Full Pack Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Qspeed™ Povratni čas obnovitve (trr) 34ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2 Full Pack
Druga imena 596-1356-5 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 8A Through Hole TO-220 Full Pack Trenutna - povratna puščanja @ Vr 250µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 8A Capacitance @ Vr, F -