55M048D1B
PortescapPortescap
55M048D1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 55M048D1B
Proizvajalec / znamka: Portescap
Opis izdelka STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
Podatkovni listi: 1.55M048D1B.pdf2.55M048D1B.pdf3.55M048D1B.pdf4.55M048D1B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 55M048D1B
Številka dela 55M048D1B Proizvajalec Portescap
Opis STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Utež 0.525 lb (238.14g) Napetost - ocenjena 5VDC
Tip Permanent Magnet Navor - držanje (oz-in / mNm) 27.6 / 195
Sklop zaključka Wire Leads Koraki na revolucijo 48
Korak kot 7.5° Velikost / dimenzija Round - 2.170" Dia (55.12mm)
Serija 55M Inercija rotorja 48.3gcm²
Druga imena 403-1016 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Razmik med luknjami 2.630" (66.68mm) Dolžina - gred in ležaj 0.750" (19.05mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Round Shaft
Premer - gred 0.250" (6.35mm) natančen opis Bipolar Stepper Motor 960mA 5VDC
Trenutna ocena 960mA Vrsta tuljave Bipolar
Odpornost na kolut 5.2 Ohms Odobritve -
Natančnost ±15%
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PD86-3-1180-TMCL
PD86-3-1180-TMCL
Proizvajalci: TRINAMIC Motion Control GmbH
Opis: STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 48V
Na zalogi: 154 pcs
Prenesi: PD86-3-1180-TMCL.pdf
RFQ
55MMN
55MMN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: NUT DRIVER HEX SCKT 5.5MM 6.14"