42M048C1B
PortescapPortescap
42M048C1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 42M048C1B
Proizvajalec / znamka: Portescap
Opis izdelka STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
Podatkovni listi: 1.42M048C1B.pdf2.42M048C1B.pdf3.42M048C1B.pdf4.42M048C1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 42M048C1B
Številka dela 42M048C1B Proizvajalec Portescap
Opis STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Utež 0.319 lb (144.7g) Napetost - ocenjena 5VDC
Tip Permanent Magnet Navor - držanje (oz-in / mNm) 11.9 / 84
Sklop zaključka Wire Leads Koraki na revolucijo 48
Korak kot 7.5° Velikost / dimenzija Round - 1.650" Dia (42.00mm)
Serija 42M Inercija rotorja 12.5gcm²
Druga imena 403-1009 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Razmik med luknjami 1.950" (49.48mm) Dolžina - gred in ležaj 0.450" (11.43mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Round Shaft
Premer - gred 0.118" (3.00mm) natančen opis Bipolar Stepper Motor 550mA 5VDC
Trenutna ocena 550mA Vrsta tuljave Bipolar
Odpornost na kolut 9.1 Ohms Odobritve -
Natančnost ±15%
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
42M048C2U
42M048C2U
Proizvajalci: Portescap
Opis: STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V
Na zalogi: 4118 pcs
Prenesi: 42M048C2U.pdf
RFQ
42M048C2U-R21
42M048C2U-R21
Proizvajalci: Portescap
Opis: STEPPER MOTOR PM GEARED UNI 12V
Na zalogi: 2060 pcs
Prenesi: 42M048C2U-R21.pdf
RFQ
42M048C1B-Z36
42M048C1B-Z36
Opis: STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 5V
Prenesi: 42M048C1B-Z36.pdf
42M100B1B
42M100B1B
Opis: STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
Prenesi: 42M100B1B.pdf
42M36-01-1-02S
42M36-01-1-02S
Proizvajalci: Grayhill, Inc.
Opis: SWITCH ROTARY 85 DEG;C, 36 DEG 1
Prenesi:
42M048C1B-R16
42M048C1B-R16